050-6808608

אודות

כמה פעמים קיווית שהשקעה בשיווק תניב תוצאות?

הסיפור שלך הוא גם המשאלה של רוב העסקים בישראל, שיכולה סוף סוף להפוך למציאות!

שמי יעקב לוי דותן, ואת המחויבות שלי להצלחת עסקים פיתחתי לאורך שני עשורים של פעילות שיווקית אינטנסיבית. אז גם התחלתי להבין מה גדולה מצוקתם של עסקים רבים שאינם יכולים להעסיק מנהל שיווק בשל מגבלות תקציב, אך משוועים לאיש מקצוע שיביא למיצוי הפוטנציאל העסקי.

במהלך השנים, לצד מתן מענה מקצועי למגוון ארגונים, התגבש בראשי רעיון שנועד לספק פתרון מקיף לכל אותם עסקים: במקום להגביל את בעל העסק לפתרונות נקודתיים שמציעה חברה מסוימת, לבנות תכנית שיווקית וליישמה על הצד הטוב ביותר באמצעות בחירת הספקים המתאימים.

כך נולדה חברת P5 המאפשרת לכל עסק ליהנות משרותיו של מנהל שיווק או תקשורת שיווקית באאוטסורסינג, ללא ההוצאות הרבות הכרוכות בהעסקת עובד בתוך הארגון.

הייעוד שלי הוא לאפשר לעסקים לייצר הצלחות באמצעות תקשורת שיווקית אפקטיבית עם לקוחותיהם.

זו הסיבה ששיטת P5 מספקת פתרון one-stop-shop אפקטיבי לכל צרכי השיווק של העסק – מבניית אסטרטגיה שיווקית, מיתוג עסקי, יצירת תכנית שיווק ותקשורת – ועד היישום בשטח באמצעות יצירת תוכן שיווקי, מהלכי שיווק ופרסום בערוצי המדיה השונים. לצורך כך תחומי הפעילות (קישור לעמוד "תחומי פעילות") המגוונים של P5 כוללים שיווק במדיה הכתובה, המשודרת והמקוונת.

השירות המוענק ללקוחות P5 הוא תולדה של ניסיון שנצבר לאורך שני עשורים במסגרת ניהול פרויקטים שיווקיים הכוללים בניית מותגים ועיצוב זהות תאגידית. בנוסף, הידע שצברתי כמנהל מחלקת קריאטיב במשרד פרסום (וגם במסגרת תואר ראשון לתקשורת חזותית בבית הספר בצלאל ולימודים בSchool of Visual Arts, NY), מאפשר לא רק לבנות אסטרטגיה שיווקית – אלא גם ליישם אותה על הצד הטוב ביותר.

אך חשוב מכל, הניסיון רב השנים עטוף באהבת האדם ובהבנה עמוקה של צרכי השיווק בארגונים. הם אלו שיוצרים מחויבות גדולה למימוש הפוטנציאל העצום שגלום בעסק שלך.

זו ההזדמנות שלך לפרוץ קדימה!

לחץ וגלה כיצד

דילוג לתוכן