050-6808608

יתרונות השיטה

איך תוציא הרבה יותר מתקציב השיווק של העסק?

שיטת P5 מאפשרת לך למקסם את ההשקעה תוך חיסכון במשאבים יקרים:

חיסכון בזמן

בעל עסק הבוחר לנהל את תקציב השיווק בעצמו צריך להתמודד לבדו עם נותני שירותים רבים כגון חברות בניית אתרים, עיצוב, פרסום, מיתוג וכדומה. כתוצאה מכך הוא מקדיש חלק ניכר מזמנו לניהול השיווק במקום לניהול השוטף של העסק. בהיעדר הידע המקצועי הדרוש, המאמץ הרב שמושקע לא תמיד מביא לתוצאה המיוחלת.

יתרונות השיטהבתרשים: לקוח העובד ישירות מול הספקים השונים

מה אנחנו מציעים? חברת P5 בהנהגת יעקב לוי דותן תנהל עבורך את תקציב השיווק ביעילות מרבית ותפנה אותך לעסוק במה שאתה אוהב ומצטיין בו יותר מכל – ניהול העסק. ניסיונו העשיר של יעקב בהובלת חברות וארגונים להצלחה עסקית, עם ניסיון עשיר בעולם השיווק והפרסום, יאפשר לך להרגיש שאתה בידיים טובות.

תמורה מלאה להשקעה (ROI)

עבודה מול משרד פרסום המעסיק עובדים מבפנים עשויה לספק מענה חלקי לצרכיך השיווקיים. הנטייה של משרדים אלו תהיה להעדיף פתרונות מתוך מבחר השירותים המצומצם שלהם, שבצדם רווחים גבוהים יותר עבורם. כך יוצאים מהתמונה כלים שיווקיים משמעותיים שיכולים להשיג עבורך תוצאות טובות – ובהרבה פחות כסף.

בתרשים: עבודה מול משרד פרסום המעסיק עובדים InHouse

מה אנחנו מציעים? בשיטת P5 יעמוד לרשותך מנהל שיווק שיבנה אסטרטגיה שיווקית מותאמת אישית לצרכיך ומטרותיך. רק לאחר מכן יבחרו הספקים החיצוניים המתאימים ביותר ליישום.

שליטה מלאה

עבודה מול חברות מיתוג עסקי או ייעוץ עסקי מעמידה בפניך מגוון רחב של פתרונות, אך מעבירה את השליטה מהידיים שלך לגורם חיצוני. אתה עדיין נותר לבד בניהול של העסק.

בתרשים: עבודה מול משרד מיתוג


מה אנחנו מציעים?
מנהל תקשורת שיווקית באאוטסורסינג שיעבוד עבורך ויהיה מזוהה ב 100% עם מטרותיך – בלי לקבל עמלות מספקים וללא מעורבות של שיקולים זרים. אנחנו בחברת P5 מעמידים את הצרכים שלך בראש סדר העדיפויות, ומעניקים לך שליטה מלאה על התהליך שיסלול את הדרך להצלחה המיוחלת.

בתרשים: ניהול תקשורת שיווקית במיקור חוץ

רוצה להפיק מקסימום תוצאות מתקציב השיווק?

צור קשר ותהפוך את השיווק למנוע הצמיחה שלך

דילוג לתוכן