050-6808608

על Marcom

מה זה מרקום?

בשנים האחרונות הפך השם מרקום (Marcom הוא קיצור של Marketing Communications – תקשורת שיווקית בעברית) למונח מעורפל, אך משמעותו היא בעצם פשוטה למדי. תקשורת שיווקית נועדה להעביר את המסר הרצוי לקהל המטרה, לצורך השגת המטרות העסקיות של החברה. העברת המסרים מתבצעת ע"י ערוצי שיווק מגוונים, הכוללים פרסום, שיווק באינטרנט, מוצרי פרסום, יחסי ציבור, מיתוג נקודות מכירה ועוד.

תקשורת שיווקית – איך זה עובד?

תפקידה של התקשורת השיווקית הוא להעביר את המסרים הרצויים שיסייעו למימוש האסטרטגיה השיווקית בצורה הטובה ביותר, תוך שמירה על שפה אחידה ביחס לקהלי המטרה הרלוונטיים. בחירת האופן שבו יועברו המסרים לקהלי המטרה מתבססת על מספר שיקולים עיקריים:

המסר – מהו המסר שאנחנו רוצים להעביר? כיצד אנחנו רוצים שיתפסו את החברה, השירות או המוצר ובהתאם לכך מה יהיה המיתוג שלה?

המדיום – מהי הדרך היעילה ביותר להעביר את המסר – האם פרסום באינטרנט או יחסי ציבור? תערוכות או כנסים? פרסום בסלולר או פרוספקטים?

תקשורת שיווקית – למי זה מיועד?

בשונה ממה שאולי נהוג לחשוב, תקשורת שיווקית אינה מיועדת רק לחברות הייטק ולארגונים גדולים. יתרה מכך, היא מציידת עסקים קטנים ובינוניים ביכולות של ארגונים גדולים. אלו שמשכילים לזהות את הפוטנציאל השיווקי העצום הגלום בפתרון חשוב זה, מייצרים יתרון יחסי ופותחים פער על פני המתחרים.

תקשורת שיווקית הינו כלי פופולרי למקסום יכולות בקרב חברות טכנולוגיה ונותנות שירותים המספקות מענה למגוון רחב של צרכים (שיווק, מכירות, הדרכה, פיתוח מוצר, סוגי לקוחות שונים ועוד). שואלים את עצמיכם כיצד עסקים קטנים-ובינוניים יכולים להרשות לעצמם להיעזר בשרותיו של מנהל תקשורת שיווקית?

תקשורת שיווקית במיקור חוץ

בשנים האחרונות גוברת בקרב חברות ועסקים ההכרה שבשביל כוס חלב לא צריך לקנות את הפרה… זו הסיבה שרבים מהם פונים לשירותי מיקור חוץ כדי לגייס עובדים, לקבל שירותי תמיכה טכנית – וגם כדי לדאוג למימוש הפוטנציאל השיווקי. לתקשורת שיווקית במיקור חוץ מספר יתרונות משמעותיים:

  • עלויות משתלמות – עבור כל עסק ובכל גודל, בשל היעדר הצורך להעסיק עובדים קבועים בעלויות גבוהות בתוך הארגון.
  • מומחיות – מענה מקצועי ע"י מומחה תקשורת שיווקית שמגדיל את האפקטיביות של פעולות השיווק.
  • מחויבות לתוצאות – הצמיחה שלך היא ההצלחה, המוניטין והסיפוק שלנו.

אנחנו בחברת P5 מעמידים לרשותך מנהל תקשורת שיווקית מנוסה באאוטסורסינג שמסתכל על העסק דרך העיניים שלך – מרמת האסטרטגיה ועד הביצוע בפועל. בוא לגלות כיצד באפשרותך להפיק מקסימום תוצאות בשיטת P5 הייחודית (קישור לדף השיטה) לתקשורת שיווקית במיקור חוץ!

רוצה לממש את הפוטנציאל העסקי?
צור קשר כדי לבלוט מעל כולם

דילוג לתוכן