כמנהל השיווק בארגון אתה מרגיש את המתחרים נושפים בעורף, ויודע בדיוק מה צריך לעשות כדי לפתוח מהם פער. אך הזמן קצר, המלאכה מרובה, ולא תמיד נשאר לך זמן ליישם את כל הפעילויות שתכננת.

האם כתוצאה מהעומס קרה לך אחד הדברים הבאים?

 

ענית על אחת השאלות בחיוב? דמיין לעצמך איך בכל פעם שצריך לבצע פעילות שיווקית ספציפית, יש מי שיוצא אותה עבורך לפועל על הצד הטוב ביותר. בלי להגדיל את מצבת העובדים ובלי לעכב צעדים שחשובים להצלחת הארגון. כעת אפשר לחזור למציאות, ולגלות שהפתרון המושלם נמצא ממש מול העיניים שלך!

תקשורת שיווקית בשיטת P5

חברת P5 מעמידה לרשותך שיטה ייחודית למקסום תקציב השיווק באמצעות (קישור לדף המסביר על השיטה) ניהול תקשורת שיווקית במיקור חוץ. במסגרת השיטה מנהל תקשורת שיווקית מנוסה מוביל פרויקטים שיווקיים ספציפיים עפ"י צרכי הארגון כגון מיתוג עסקי, ניהול קמפיינים פרסומיים וכדומה. מרקום באאוטסורסינג יאפשר לך ליהנות משירותיו של איש מקצוע המחויב להצלחת הארגון ויוריד לך דאגות מהראש, תוך קבלת שליטה מלאה על התהליך כולו. מה עוד יש לך להרוויח מתקשורת שיווקית במיקור חוץ?

 

ומעל הכול תוצאות! כלים אפקטיביים שיאפשרו לך להוציא יותר מתקציב השיווק ובהוצאה קטנה בהרבה

תקשורת שיווקית – מה זה כולל?

ניסיון רב שנים בניהול תקשורת שיווקית מאפשר לך לבחור מתוך מגוון רחב של פעילויות שיווקיות:

 

ההתקשרות מתבצעת לפי פרויקט או על בסיס ריטיינר חודשי לצורך ניצול מיטבי של תקציב הפרויקט. רוצה לנסות אותנו? בשלב הראשון תוכל להשקיע בניהול מהלך אחד.

למי השרות מיועד?

רוצה לדחוף את העסק קדימה?

להגדלת היתרון שלך על פני המתחרים צור קשר עכשיו